Fotoobrazy - FOTOP Štefan Kováč

Přejít na obsah

Fotoobrazy


- netradiční dárek pro Vaše blízké. Darujte fotoobraz - Vaše fotografie natiskneme na fotoplátno a následně vypneme do rámu. Fotobrazy zhotovujeme ve formátech od 30x30cm až po formáty 100x250cm a vypínáme na klínkové lišty. Fotoobraz lze pohodlně zavěsit např. na zeď, respektive postavit jako dekoraci např. na stojan nebo přímo do nábytku...

- Jak objednat fotoobraz?
Fotoobrazy je nejlepší objednávat přímo na naší prodejně, nebo na některé z našich fotosběren, kde Váme poradíme, zdá Vámi vybranou fotografii lze vytisknout na zvolený formát. Fotoobrazy lze rovněž objednávat  pomocí on-line fotosběrny (odkaz zpracování fotografií). Při objednávání pomocí on-line fotosběrny je postup stejný jako při objednávání klasických fotografií s tím rozdílem, že v položce formát zatrhnete jiný. Dokončíte zakázku, fotografie je odeslána, obdržíte přijímací mail a na něj odpovíte Váš požadavek na velikost fotoplátna. Bude Vám sdělena cena a budete požádání o potvrzení ceny.

- Ceník lze zaslat i elektronicky, ale obsahuje pouze základní kombinace. Vzhledem k možnému počtu kombinací lišt, není možné ani sestavit přehledný ceník. V případě nejasného zadání Vás bude kontaktovat pracovník laboratoře k doplnění objednávky.

Nově dva povrchy pláten:  -  Matné   - Exklusivní lesklé (lakované)

lišta KLÍNKOVÁ
přesah na přehyb 5,0cm
(klasická rámová lišta)

Kombinace délek lišt:
30cm
35cm
40cm
45cm
.
.
.
180cm
185cm
190cm
195cm
200cm
lišty v délkách po 5-ti centimetrech
až do délky 200cm. Větší délky nutno
konzultovat.

Z uvedených lišt lze setavit
např. fotoobraz 50,0x120,0cm ...

Návrat na obsah