Fotoslužby - FOTOP Štefan Kováč

Přejít na obsah

Fotoslužby- EXPRESNÍ ZPRACOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ - Vaše fotografie zpracujeme v nejkratším možném termínu. U běžných zakázek cca do 30 až 60-ti minut. Fotografie zpracujeme z jakéhokoli doneseného média i z mobilních telefonů. Pokud nemůžete médium s fotografiemi přinést přímo na prodejnu, můžete fotografie odeslat přes on-line fotosběrnu viz ,,zpracování fotografií" a pak si vyzvednout až hotové fotografie (doba zpracování fotografií přes on-line fotosběrnu - cca do 2 pracovních dnů). Expresní fotografie zpracováváme v těchto formátech 9x13, 10x15, 13x18, 15x21, 18x24, 20x30, 30x40 a 30x45 v površích lesk i mat.- OPRAVDOVÉ FOTOGRAFIE
- fotografie tiskneme fotografickou cestou na fotografický papír FUJI SUPREME pomocí laserového osvitu. Uvedený fotopapír má vyšší gramáž a reálné podání barev (na rozdíl od některé konkurence, která provádí tisk např. na sublimačních tiskárnách).

- FOTO NA DOKLADY
- zhotovujeme fotografie na veškeré doklady (průkazky, legitimace ...). Fotografie Vám zhotovíme do 1 minuty a obdržíte celkem 4ks fotografií. Samozřejmostí je, že si před tiskem můžete vybrat fotografii, která se Vám nejvíce líbi.


- VELKOFORMÁTOVÉ FOTOGRAFIE - zhotovujeme fotografie až do formátu cca 110x500cm lesklý i matný fotopapír o gramáži 265g včetně rámování do fotoobrazů.

- FOTOPLÁTNA A FOTOOBRAZY - provádíme tisk fotografií na fotoplátno včetně následného vypnutí fotoobrazu na několit druhů rámů viz  ,,fotoobrazy".

- FOTODÁRKY
- netradiční dárek pro osobu blízkou s vlastním potiskem - hrníček, tričko, polštářek, fotokalendář jedno i 13-ti listý ... viz ,,fotodárky".

- FOTOATELIÉR
- provozujeme profesionální fotoateliér ve Znojmě o rozloze cca 91 metrů čtverečních. Fotografujeme fotografii jak ateliérovou tak i exteriérovou (venkovní) - fotografování svateb, školních skupin, rodinné i produktové fotografie ... Ukázka fotoprací a pohled do fotoateliéru viz ,,fotoateliér".

- REPRODUKCE A RETUŠE
- potřebujete uchovat či opravit staré fotografie? Pak Vám zhotovíme, opravíme a vyretušujeme Vaši původní několik desítek let starou fotografii. Většinou bývá kopie lepší než originál viz odkaz ,,reprodukce".

- DIGITALIZACE
- pokud potřebujete zpracovat Vaše fotografie, či negativy v počítači a nedisponujete potřebnou technikou, provedeme digitalizaci (scanning) Vašich fotografií, negativů či diapositivů a následné uložení na CD-R, kde Vám budou k dispozici pro další zpracování.

- ZÁKAZNICKÉ TERMINÁLY
- pro ty, kteří si rádi své fotografie upravují sami, máme připravené na každé prodejně zákaznické terminály se softwarem pro úpravu fotografií. Zde si zákazníci mohou své fotografie upravit, doplnit o rámečky popř. fotokalendáře... Fotografie jsou následně odeslány ke zpracování, každá fotografie je před tiskem zkontrolována laborantem.

- PRO FOTOGRAFY
- nabízíme nadstandartní přístup včetně on-line FTP přístupu 24 hodin denně přímo na server fotolaboratoře a individuálních cen viz odkaz ,,pro fotografy".


Návrat na obsah