TISK FOTOGRAFIÍ - FOTOP Štefan Kováč

Přejít na obsah

TISK FOTOGRAFIÍ

TISK FOTOGRAFIÍ- Fotografie lze objednat buď přímo na našich prodejnách nebo on-line přes naši internetovou fotosběrnu


- Doporučený prohlížeč : Edge, v nastavení povolit používání Adobe Flash Playeru.


- Podrobný popis fotosběrny viz nápověda


- Postup při objednání fotografií přes on-line fotosběrnu

1 - Přihlášení - pro vstup do fotosběrny je vhodné se nejdříve registrovat. Odpadne Vám povinnost po každé vyplňovat Vaše údaje nutné pro zpracování fotografíí (jméno, příjmení, místo vyzvednutí atd.). Zakázku lze objednat rovněž i bez registrace. Při registraci vyplníte povinné údaje nutné pro zpracování Vašich zakázek.

2 - Nahrání a úprava fotografií - pro nahrání fotografií vyberete adresář, v něm označíte pomocí výběrových možností Windows (Ctrl A vše, SHIFT první - poslední, Ctrl výběr atd.) Vaše soubory s fotografiemi. Soubory musí být typu JPG. Po potvrzení výběru dojde k nahrání fotografií - proces nahrávání může trvat delší dobu, závisí na množství odesílaných dat a rychlosti Vašeho připojení k internetu. Průběh nahrávání fotografií je graficky znázorněn pod každou fotografií a o jeho dokončení budete informování hlášením NAHRÁVÁNÍ FOTOGRAFIÍ BYLO DOKONČENO. Po té provedete EDITACI označených fotografií a potvrdíte změnu. Zakázku není nutné okamžitě dokončit. Můžete ji nechat rozpracovanou (provedete odhlášení) a dokončit ji třeba následující den. Po určité době však dojde k automatickému stornu zakázky z důvodu ůspory místa na srveru.


3 - Výběr formátu a povrchu - Pro nahrané fotografie je implicitně nastaven formát 10x15 MAT. Pokud si přejete fotografie zhotovit s jiným formátem a povrchem, provedete výběr fotografií pro změnu a změníte požadované parametry.


4 - Dokončení zakázky - po dokončení výběru a úprav fotografií provedete dokončení zakázky (tlačítko VYTVOŘIT OBJEDNÁVKU). Po té dojde k odeslání Vaší objednávky ke zpracování fotografií. V průběhu vytváření Vaší objednávky jste informováni o celkové ceně zakázky. Po přijetí zakázky do laboratoře obdržíte MAIL o přijetí zakázky. Po zpracování zakázky budete mailem informováni o termínu, kdy si fotografie můžete vyzvednout na Vámi vybraném výdejním místě. Fotografie si můžete také nechat zaslat poštou na dobírku přímo do Vašeho bydliště, při ceně zakázky nad 1500,- Kč neplatíte poštovné.  Poštovné k zakázce činí 149,- Kč (doručení do druhého dne od podání zásilky na poštu). Balné je účtováno dle velikosti a náročnosti zakázky (fota do obálky až po spec. pouzdra na fotoplátna ...)

-
PRO FOTOGRAFY lze domluvit individuální ceny a zřídit FTP přístup. Tzn. fotolaboratoř je Vám přístupná 24 hodin denně - můžete se kdykoliv připojit na náš server z pohodlí Vašeho domova či ateliéru. Server lze ,,přilinkovat" k Vašemu počítači jako externí disk.  Zakázky pak lze jednoduše posílat do fotolaboratoře po celých adresářích včetně všech podsložek. Stačí si pak jen vyzvednout hotové fotografie na prodejně, resp. na některé z fotosběren. Po domluvě lze fotografie doručit přímo k Vám. Více informací na fotop@fotop.cz .

Návrat na obsah